تکرار شدن لیست مخاطبان در واتس اپ آیفون

iphone

 

 

چرا لیست مخاطبان من 2 بار تکرار شده است ؟

اگر اخیرا در سرویس iCloud ثبت نام کرده باشید ، ممکن است که شما همه مخاطبان لیست دفترچه تلفن خود را در واتس اپ 2 بار ببینید . این معمولا به خاطر این است که اکنون دفترچه تلفن گوشی شما شامل 2 گروه ( Group ) شده است . لیست شماره های iCloud و لیست شماره های خود گوشی . این اتفاق همچنین در زمانی که شما از سرویس های دیگری که با دفترچه تلفن شما هماهنگ می شوند ( Contact Syncing ) ، استفاده می کنید نیز می افتد . سرویس هایی همچون Yahoo! و یا Hotmail . 

برای دیدن این گروه ها وارد صفحه دفترچه تلفن ( Contacts ) خود شوید ، در بالای صفحه روی Groups کلیک کنید :

a-duplicate-contacts_en

 

نرم افزار داخلی آیفون شما می تواند آن دسته از شماره های شما که تکرار شده است را با هم به اصطلاح Link ( متصل ) کرده و آنها را یکی کند اما نرم افزارهای جانبی دیگر همانند همین WhatsApp ، اجازه این کار را در گوشی های آیفون ندارند . 

در هر صورت تنها راه شما این است که یک گروه مخاطب در گوشی خود داشته باشید .راه ایده آل این است که یا گروه "On my phone" را حذف کنید و تنها از 1 لیست مخاطبان خود در یک سرویس مثل iCloud استفاده کنید و یا اینکه می توانید گزینه به روزرسانی مخاطبان ( Contact Syncing ) را برای دیگر سرویس ها غیر فعال کنید . برای این کار به Setting رفته و سپس به قسمت Mail , Contacts and Calendars بروید   

 این سایت را از دست ندهید

آموزش تایپ ده انگشتی|حرفه ای

وی تایپ

وی تایپ

عضویت در خبرنامه

اطلاع از آخرین تخفیف ها ، اخبار و آموزش ها

mail2-64

mail2-64