بستن واتس اپ در نوکیا و سیمبین

nokia

 
 
 
 
WhatsApp در گوشی نوکیا من همیشه باز و متصل است ، چگونه می توانم از آن خارج شوم؟
 
   خلاصه باید به شما بگوییم که نمی توانید واتس اپ را قطع و یا خاموش کنید.

ورژن نوکیا این نرم افزار را به گونه ای طراحی کرده اند که همیشه متصل باشد تا بلافاصله بتوانید پیام ها را دریافت کنید، حتی زمانی که از گوشی استفاده نمی کنید. این همانند پیامک در گوشی شما عمل می کند که فورا پیام برای شما دریافت می شود.

البته امکان آن که جلوی استفاده واتس اپ از اینترنت گوشی هنگامی که در خارج از کشور هستید (roaming) وجود دارد. به اینجا مراحعه کنید.

از آنجایی که واتس اپ همیشه به اینترنت متصل است برخی از کاربران نگران هزینه استفاده کردن از اینترنت هستند. برای اطلاعات بیشتر در این رابطه این چند جمله را بخوانید :

تذکر مهم : در گوشی های نوکیا وقتی شما از اینترنت سیم کارت استفاده می کنید ، در بالای صفحه گوشی علامت E و یا G مربوط به اینترنت به صورت دائم نمایش داده می شود . نمایش این نماد به معنای کم شدن اعتبار گوشی سیم کارت شما نیست ! زیرا کاهش اعتبار سیم کارت از طریق استفاده از اینترنت، به مدت زمان استفاده شما مربوط نیست بلکه به مقدار حجم اطلاعاتی است که دریافت یا ارسال می کنید ! واتس اپ برای کار نیاز یه اینترنت خیلی کمی دارد ( مگر در مواردی که بخواهید عکس و موسیقی با حجم بالا بفرستید ) و هزینه اینترنتی که مصرف می کند ( حتی اگر همیشه اون نماد را بالای گوشی ببینید ) ، بسیار بسیار کمتر از هزینه ارسال sms است . شاید این نسبت 1 به 100 باشد !!! پس نگران نماد E و یا G نباشید و از WhatsApp خود لذت ببرید 

با وجود آنکه واتس اپ همیشه روشن است ولی تاثیر چندانی بر مصرف باتری گوشی شما نخواهد داشت. اگر در کل مایل به طولانی تر کردن مدت استفاده از باتری گوشی خود هستید ما چند نکته را برای شما اینجا قرار داده ایم

 

 این سایت را از دست ندهید

آموزش تایپ ده انگشتی|حرفه ای

وی تایپ

وی تایپ

عضویت در خبرنامه

اطلاع از آخرین تخفیف ها ، اخبار و آموزش ها

mail2-64

mail2-64