از چت گروهی چگونه استفاده کنیم؟

general

این یکی از مهم ترین سوالات است. یکی از ویژگی های فوق العاده واتس اپ که آن را نمی توانید در پیامک های معمولیتان داشته باشید. چت گروهی به شما اجازه می دهد در هر گروه همزمان با 100 نفر چت کنید. این راه یکی از بهترین راه ها برای ارتباط شما با خوانواده، هم کلاسی ها، هم دانشگاهی ها و دوستان دیگر است.

چند چیز است که باید بدانید : 

1. هیچ محدودیتی در تعداد گروه هایی که شما می توانید بسازید وجود ندارد.

2. هر گروه می توانید 1 یا تعداد بیشتری مدیر داشته باشد. فقط مدیران گروه می توانند اعضای جدید به گروه اضافه کند یا کسی را حذف کند.

3. فقط مدیران گروه می توانند اعضای دیگر را نیز مدیر گروه کنند.

4 . اگر شما تنها رییس گروه باشید و خود را از گروه حذف کنید ، واتس اپ به صورت رندوم یکی دیگر از اعضای گروه را به عنوان رییس انتخاب می کند . رییس جدید مجددا می تواند شما را به گروه اضافه کند. 

5. شما همیشه می توانید تعیین کنید که می خواهید در گروه بمانید یا خیر . و اجباری وجود ندارد . به یاد داشته باشید که رییس گروه فقط می تواند افراد دیگر را به گروه اضافه کند . بنابراین اگر سوالی در مورد اینکه چرا به یک گروه  خاص اضافه شدید و … دارید می توانید آن را از رییس گروهتان بپرسید.

6. اگر شما توسط یکی از مخاطبان خود بلاک ( مسدود ) شده باشید، هم چنان اگر در یک گروه مشترک با هم قرار داشته باشید، می توانید پیام هایی را که در گروه می فرستید را ببینید.

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از چت گروهی در واتس اپ ، لطفا مقالات زیر را ببینید :

اندروید | آیفون بلک بری نوکیا S40 | نوکیا S60 ویندوزفون بلک بری 10

 این سایت را از دست ندهید

آموزش تایپ ده انگشتی|حرفه ای

وی تایپ

وی تایپ

عضویت در خبرنامه

اطلاع از آخرین تخفیف ها ، اخبار و آموزش ها

mail2-64

mail2-64