نماینده رسمی واتس اپ WhatsApp در ایران

نماینده رسمی واتس اپ در ایران

بسیاری از کاربران محترم در رابطه با نماینده واتس اپ و نمایندگی واتس اپ در ایران سوال کردند و مشتاق بودند که بدانند چه شخص و شرکتی نمایندگی واتس اپ در ایران را دارا می باشد.

در جواب این سوال باید چند نکته را یادآور شویم.

 ابتدا همانگونه که در بخش اطلاعت قانونی و شروط استفاده از واتس اپ (http://www.whatsapp.com/legal) آمده است، واتس اپ شرکتی در کالیفرنیا می باشد و تمام حقوق نرم افزار و وب سایت آن متعلق به این شرکت می باشد. همچنین تمام فعالیت های این شرکت در کالیفرنیا قرار دارد و هیچ دفتر و یا نماینده ای در هیچ نقطه دیگری از جهان ندارد.

واتس اپ حتی برای ترجمه نرم افزار خود به زبان های دیگر (از جمله پارسی) با هیچ نهاد و ارگانی قرار داد نمی بنند و از طریق ترجمه دست جمعی علاقه مندان به این نرم افزار در وب سایت خود نسخه های واتس اپ به زبان های دیگر را عرضه می کند. در صورتی که شما هم مایل به همکاری برای ترجمه بهتر واتس اپ به زبان های دیگر مانند پارسی، ترکی و … هستید می توانید از این طریق (http://translate.whatsapp.com) همکاری کنید.

واتس اپ ایران” هیچ گاه سعی در فریفتن هموطنان و معرفی خود به عنوان نماینده ی رسمی واتس اپ نمی کند بلکه سعی دارد تا مشکلات پیش روی استفاده از این نرم افزار را برای ایرانیان از بین ببرد.

شایان ذکر است که به علت نوع کار “واتس اپ ایران” و تماس هایی که این گروه به طرق مختلف و به دلایل مختلف از مدت ها قبل با شرکت اصلی واتس اپ داشته است ، از رابطه خوبی با دست اندر کاران اصلی واتس اپ برخوردار است اما همانطور که گفته شد ، طرح هر گونه نام نمایندگی برای این موضوع به معنی فریب هموطنان محترم خواهد بود و هم چنین از لحاظ قانونی این حق را به شرکت اصلی واتس اپ می دهد که با ناقضان حق کپی رایت ( Copy Right ) برخورد کند .

واتس اپ ایران از چند گروه از افراد علاقه مند به نرم افزار و خدمات واتس اپ تشکیل شده است که بنا به موقعیت کشورمان و مشکلات فعلی پیش رو (از جمله تحریم، وجود نداشتن خدمات و پشتیبانی برای کاربران ایرانی، نبود مطالب مرتبط به زبان فارسی و ….) سعی در ساده سازی استفاده از این نرم افزار محبوب جهانی برای همه ی هموطنان عزیزمان کرده است. امیدواریم که ایران نیز بتواند مانند بقیه کشورها از فن آوری های روز بدون مشکل استقاده کند.

سوالی دارید؟ می توانید از ما بپرسید.  

بااحترام – واتس اپ ایران 

کلمات کلیدی : نماینده واتس اپ , نمایندگی واتس اپ , نماینده whatsapp , نمایندگی whatsapp , نماینده واتس اپ در ایران , نمایندگی واتس اپ در ایران , نماینده whatsapp در ایران , نمایندگی whatsapp در ایران , نمایندگی رسمی واتس اپ , نماینده رسمی واتس اپ , نماینده رسمی whatsapp , نمایندگی رسمی whatsapp , نماینده رسمی whatsapp در ایران , نمایندگی رسمی whatsapp در ایران ,