نصب واتس اپ روی کامپیوتر و تبلت

واتس اپ بر روی تبلت

آپدیت واتس اپ: 

1 بهمن ماه 93 

امکان استفاده از واتس اپ به در کامپیوتر ، توسط مرورگر Google Chrome و گوشی شما که روی آن واتس اپ فعال است ( به غیر از گوشی های اپل ) فراهم شده است. 

لازم است جدیدترین نسخه واتس اپ را ازسایت دانلود کنید. بحوه استفاده از این سرویس در این لینک قرار داده شده است.

 

مطلب قدیمی تر: 

برنامه واتس اپ برای استفاده بر روی انواع گوشی های موبایل طراحی شده، به عبارت دیگر بر روی دستگاه هایی که از سیم کارت استفاده می کنند و توانایی دریافت تماس تلفنی را دارا می باشند. ولی با این وجود بسیاری در رابطه با نصب واتس اپ بر روی تبلت ها، لپ تاپ و حتی کامپیوتر شخصی خود سوال کردند.

برخی ممکن است که گوشی آن ها از واتس اپ پشتیبانی نکند و قصد ارتباط داشتن با دوستان خود را داشته باشند به همین جهت مایل هستند تا آن را بر روی دستگاه های دیگر خود نصب کنند. هرچند که واتس اپ به طور پیش فرض بر روی تبلت ها نصب نمی شود ولی راه هایی وجود دارد که بتوان با استفاده از خط تلفن خود از آن در تبلت استفاده کرد.

از آن جایی که نرم افزار واتس اپ به شدت در مقابل اسپم و استفاده از آن برای فرستادن تبلیغات جلوگیری می کند، در صورتی که از آن در تبلت و کامپیوتر خود استفاده می کنید مراقب باشید که از واتس اپ برای هیچیک از این کاربرد ها استفاده نکنید زیرا ممکن است که حساب شما از طرف واتس اپ بن (غیر فعال) شود.

در پایان، ما نصب واتس اپ بر روی دستگاه های دیگر بجز گوشی موبایل را پیشنهاد نمی کنیم و همواره ساده ترین و مطمئن ترین روش استفاده از آن را نصب بر روی گوشی می دانیم.

 

 

کلمات کلیدی: نصب واتس اپ روی کامپیوتر , واتس اپ برای کامپیوتر , whatsapp برای کامپبوتر , واتس اپ روی تبلت , واتس اپ برای تبلت , واتس اپ برای آیپد , واتس اپ روی آیپد , whatsapp روی ipad , whatsapp روی tablet , نصب واتس اپ روی pc , دانلود واتس اپ کامپیوتر , دانلود واتس اپ تبلت این سایت را از دست ندهید

آموزش تایپ ده انگشتی|حرفه ای

وی تایپ

وی تایپ

عضویت در خبرنامه

اطلاع از آخرین تخفیف ها ، اخبار و آموزش ها

mail2-64

mail2-64