تمدید ( شارژ ) WhatsApp چیست ؟

general

شرکت واتس اپ تمایل دارد که شما از طریق برنامه واتس اپ با آسودگی و آرامش با دوستان و آشنایانتان ارتباط برقرار کنید و هیچ گاه شما را با تبلیغ های ناخواسته اذیت نمی کند.

بنابراین منبع در آمد واتس اپ از طریق تبلیغات نیست و به جای آزار کاربران ترجیح داده است که درآمد خود را به صورت دریافت سالانه حق اشتراک از کاربران دریافت کند.

اگر بیشتر مشتاقید بدانید که چرا واتس اپ کاملا رایگان نیست ، می توانید در مطلبی دیگر از زبان سازندگان آن از این موضوع مطلع شوید.

شارژ واتس اپ دقیقا چیست؟

برای تمامی سیستم عامل ها و گوشی هایی که واتس اپ روی آن ها نصب می شود ، دانلود WhatsApp رایگان است . 

هم چنین استفاده از نرم افزار واتس اپ برای همه افراد تا یک سال رایگان است . پس از 1 سال شما می توانید سالیانه با پرداخت مبلغی ناچیز ( فقط ارزهای خارجی مثل دلار یا یورو ) مدت زمان مجاز استفاده از نرم افزار را افزایش دهید. 

به یاد داشته باشید که واتس اپ هیچ گاه به صورت اتوماتیک پولی را از شما نمی گیرد . و هزینه مربوط به اینترنت مصرفی ارتباطی به تمدید واتس اپ ندارد . 

از آنجایی که کشور ایران تحت تحریم های بانکی و کاربران تحت تحریم های کارت های اعتباری خارجی و هم چنین پرداخت های بین المللی هستند ، واتس اپ ایران بر اساس نرخ بازار ارز و عواملی دیگر ، اقدام به شارژ اکانت واتس اپ شما به صورت آنلاین و ریالی با تمام کارت های بانکی می کند .

همانطور که مشخص است ، قیمت تمدید اکانت در ایران به نسبت نرخ دلاری آن متفاوت و غیر ثابت خواهد بود . برای دیدن چرایی این موضوع این اطلاعیه را بخوانید . 

تـــوجه

واتس اپ ایران توصیه می کند تمدید اکانت خود را به تاخیر نیندازید

به علت مشکلات مربوط به تحریم ها و پرداخت های بین المللی ، ممکن است خدمات تمدید واتس اپ دائمی نباشد ، از این رو تضمین کننده اینکه این خدمات در آینده نیز به شما هموطنان گرامی ارائه شود نیستیم

پس از شارژ واتس اپ

با شارژ کردن واتس اپ خود در هر زمان ، به همان مدت که برنامه را شارژ می کنید به مدت زمان شما افزوده خواهد شد .

بگذارید با مثالی توضیح دهیم. فرض کنید که شما حساب خود را چک کردید و هنوز 7 ماه از زمان استفاده رایگان شما از واتس اپ باقی مانده است.  حال تصمیم گرفتید که اکانت واتس اپتان را شارژ کنید. بعد از شارژ شدن حساب شما، بجای 7 ماه، حالا شما می توانید یک سال و 7 ماه از واتس اپ خود استفاده کنید و تا 19 ماه دیگر نیازی به تمدید حساب نخواهید داشت.  

اطلاع از مدت زمان باقی مانده اشتراک واتس اپ

نکته مهم : هیچ تفاوتی در امکانات و قابلیت های نرم افزار واتس اپ بین کاربرانی که تمدید کرده اند و یا نکرده اند وجود نخواهد داشت .

نکته مهم : پاک کردن برنامه واتس اپ ( Unistall ) و یا حذف کردن جساب واتس اپ ( Delete Account ) باعث صفر شدن زمان رایگان اکانت شما نخواهد شد . در صورتی که حساب واتس اپ شما حذف شود اطلاعات شما ( نام ، تصویر پروفایل ، گروه ها ) سریعتر و اطلاعات مربوط به زمان استفاده از واتس اپ ( اطلاعات مالی تمدید )  به مرور زمان پاک خواهند شد به نحوی که آنها پس از 60 روز حذف خواهد شد . 

 

 

اگر سوالی در مورد تمدید اکانت واتس اپ دارید می توانید آن را با بخش پشتیبانی در میان بگذارید .  

 

 

 

با تشکر – واتس اپ ایران