بهترین روش برای فرستادن اس ام اس (پیامک) بین المللی

اس ام اسبرای بسیاری از مردم ایران مهم است که بتوانند به راحت ترین و ارزان ترین شکل برای عزیزانشان در خارج از کشور اس ام اس (پیامک بفرستند). در حال حاضر بسیاری از جوانان در خارج از کشور مشغول تحصیل هستند و یکی از راه های ارتباطی آن ها با خانواده شان در ایران همان پیامک است. حتما میدانید که قیمت متوسط هر پیامک بین اللملی 150 تومان است که برای چند پیامک قیمتی نیست ولی هنگامی که ما در بلند مدت نگاه کنیم متوجه می شویم که این مبلغ تبدیل به عددی قابل توجه می شود.

 

هرچند که ابزار هایی مانند ای میل، اسکایپ، برنامه های چت و … وجود دارند که رایگان امکان ارتباط را فراهم می کنند، ولی این گونه برنامه ها همیشه در دسترس دو طرف نیستند و استفاده از آن ها در خارج خانه و برای کسی که در حال مسافرت است راحت نیست.

پس بهترین و ارزان ترین راه برای ارتباط با دوستانمان در خارج از کشور چیست؟ راهی که همیشه بتوان به آن دسترسی داشت و راحت برای همه قابل استفاده باشد.

واتس اپ (WhatsApp) بی شک بهترین روش برای در ارتباط بودن با عزیزانمان در سرتاسر جهان است.  زیرا:

  • همیشه در دسترس است: فارغ از اینکه در داخل خانه، در راه دانشگاه، در داخل قطار و …. هستید تا زمانی که گوشی شما آنتن دارد واتس اپ کار می کند.

  • پر سرعت است : سرعت ارسال و دریافت پیام ها با واتس اپ از هر روش و یا نرم افزار دیگری بالاتر است . می توانید امتحان کنید ! 

  • ارزان ترین روش است: استفاده از آن برای یک سال رایگان و بعد از آن مبلغ ناچیزی برای تمدید آن نیاز است که در مقایسه با اس ام اس (پیامک) بسیار به صرفه تر است. هم چنین کمترین مصرف اینترنت را در بین تمامی روش ها دارد . 

 

  • تقریبا بر روی هر گوشی نصب می شود: واتس اپ منحصر به سیستم عامل خاصی نیست و می توان از آن بر روی خیلی از گوشی ها استفاده کرد.

  • کار با آن بسیار آسان است : سادگی این برنامه شاید نکته بسیار مهمی باشد که در بقیه روش ها اینگونه نیست . حتی مادربزرگ شما نیز می تواند با شما در ازتباط باشد . 

 



این سایت را از دست ندهید

آموزش تایپ ده انگشتی|حرفه ای

وی تایپ

وی تایپ

عضویت در خبرنامه

اطلاع از آخرین تخفیف ها ، اخبار و آموزش ها

mail2-64

mail2-64