برنامه مخفی کردن تیک های آبی و آخرین بازدید

Hide Blue Ticks and Last Seen

تعداد دریافت: 10،000+

سیستم عامل: اندروید

توضیحات برنامه

از تیک های آبی واتس اپ خسته شده اید؟

نمی خواهید دوستانتان بفهمند که پیام آن ها را خوانده اید؟

آیا گزینه "آخرین بار دیده شده" شما را اذیت می کند؟

دیگر نگران نباشید. با دانلود کردن این برنامه می توانید تمام پیام ها واتس اپ را با استفاده از این برنامه بخوانید که دیگر نه تیک های آبی برای دوستانتان فرستاده خواهد شد و نه زمان آخرین بار دیده شدن شما برایشان نشان داده خواهد شد.

پاسخ به سوال مهم در مورد این برنامه:

سوال: تفاوت این برنامه با تنظیمات خود واتس اپ که اجازه می دهد تیک های آبی و آخرین بازدید را مخفی کنیم چیست؟

پاسخ: تفاوت در این است که این برنامه در واقع باعث می شود آخرین بازدید و تیک های آبی شما برای همه تغییر نکند و هدف آن حذف کلی آخرین بازدید نیست! مزیت این کار چیست؟ در این حالت آخرین بازدید شما برای آن دسته از افرادی که در تنظیمات برنامه واتس اپ مشخص کردید نمایش داده می شود اما زمان آن تغییر نمی کند ! بنابراین مخاطب شما از اینکه شما چرا آخرین بازدید خود را به کلی مخفی کرده اید ناراحت نمی شود و شما بدون اینکه بخواهید به مخاطب خود پاسخی بدهید می توانید پیام های او را بخوانید! حتی زمانی که پیام ها را می خوانید ، وضعیت شما به صورت آنلاین نیز نمایش داده نخواهد شد. 

توجه: وصعیت "آنلاین" به صورتی است که حتی اگر در خود واتس اپ هم تنظیم کرده باشید که مخاطبان خاصی آخرین بازدید را نبینند، باز هم نمایش داده می شود! این از قوانین واتس اپ است که وضعیت آنلاین در هر شرایطی ( به جز زمانی که فردی را به کلی مسدود کرده اید ) برای کاربران نمایش داده شود . اما توسط این برنامه می توانید حتی وضعیت آنلاین را هم مخفی کنید! پیام ها را بخوانید در حالی که آنلاین نمی شوید!

تصاویر برنامه

Hide Blue Ticks and Last Seen

 

تعداد دریافت: 10،000+

سیستم عامل: اندروید

نکته:

  1. تصاویر، صدا و ویدیو در این برنامه به نمایش در نخواهند آمد.
  2. برای اینکه این برنامه به بهترین نحو عمل کند لطفا ابتدا تمام پیام های نخوانده خود را در واتس اپ بخوانید.