آپدیت واتس اپ: غیرفعال کردن تیک های آبی

تیک های آبی واتس اپ: واتس اپ اجازه غیر فعال کردن تیک های آبی را به کاربران داد

آپدیت جدید واتس اپ: شنبه 24 آبان 93،

Remove-Blue-Ticks-on-WhatsApp

هفته گذشته واتس اپ امکان جدیدی به برنامه اش اضافه کردن که با دو تیک آبی به کاربران خبر می داد که پیام آن ها توسط مخاطب خوانده شده است.

حالا واتس اپ این امکان را به برنامه اضافه کرده تا بتوان این تیک های آبی را غیر فعال کرد و برای کسانی که دوست ندارند خبر خوانده شدن پیام ها در واتس اپ به گوش دوستانشان برسد، این امکان را در اختیارشان گذاشته.

این امکان فعلا فقط برای کاربران اندرویدی قابل استفاده است که نسخه جدید بتای واتس اپ را دانلود و نصب کرده اند. آن هایی که از این نسخه استفاده می کنند می توانند به Settings رفته و از زیر شاخه Accounts و سپس Privacy تیک گزینه Read Receipts را بردارند. با برداشتن این تیک دیگر هنکام خواندن پیام ها در واتس اپ به فرستنده پیام خبر خوانده شدن آن داده نمی شود.

هرچند که این امکان چند روزی است که به نسخه جدید بتای واتس اپ اضافه شده، اما در حال حاضر تعداد قابل توجهی از این امکان جدید در واتس اپ استفاده می کنند.

messaging-noooo

ما در واتس اپ ایران از اینکه با اپ ها و ابزار های جدید می توان همیشه در دسترس بود خوشحالیم و میدانیم که در زمانی زندگی می کنیم که به سادگی می توان با دوستانمان در سراسر دنیا در ارتباط بود اما گاهی لازم است که مقداری از این ارتباط سریع و آنی دور بود. برای مثال شاید مایل نباشید تا بلافاصله بعد از خواندن پیام دوستانتان به آن جواب بدهید. به همین دلیل این امکان جدید می تواند به شما کمک کند تا مقداری آزادی عمل بیشتر داشته باشید. برای استفاده از این امکان جدید واتس اپ لازم است که آخرین نسخه واتس اپ را دانلود و نصب کنید.

 البته لازم به ذکر است که با غیر فعال کردن گزینه Read Receipts شما نیز دیگر قادر به خبردار شدن از خوانده شدن پیام های ارسالیتان به دیگران نخواهید شد. پس شاید لازم است قبل از برداشتن این تیک ابتدا به مزایا و معایب آن فکر کنید.

 این سایت را از دست ندهید

آموزش تایپ ده انگشتی|حرفه ای

وی تایپ

وی تایپ

عضویت در خبرنامه

اطلاع از آخرین تخفیف ها ، اخبار و آموزش ها

mail2-64

mail2-64